| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.445 cm |
| Bredde | 1.630 cm |
| Højde | 1.470 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 25 feb 2026 |
Elruder for, Aircondition, 12V udtag, 6 Airbags, AUX stik, Fjernbetjent centrallås, Servo, Metallak, Justerbart rat, Kopholder, Står på vinterhjul