| Farve | Blå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.040 cm |
| Bredde | 1.775 cm |
| Højde | 1.450 cm |
| Tophastighed | 188 km/t |
| Max påhæng | 450 kg |
| Sidst synet | 19 jun 2023 |
Anhængertræk aftageligt, Bakkamera, Parkeringssensor bag, Sædevarme for, Læderrat med varme, 6 gear, Klimaanlæg, Vinterhjul medfølger, Vejbaneassistent, Højdejusterbart førersæde, LED kørelys, Fartpilot